Balíček

Balíček.net

O NÁS

Náš příběh začíná zde

E-shop balíček.cz je spojený s firmou I-pack service s.r.o. 

Naše firma byla založena v roce 1993. Jsme specialisté na balení strojní i ruční, především se specializujeme na zakázkové balení v malých sériích, dle přání zákazníka. Balíme i velké zakázky pohybující se v sériích přesahujících půl milionu kusů/zakázka.

Založili jsme tento e-shop, abychom dali možnost sportovně založeným lidem udělat si svačinku nebo jídlo, obohacenou oříšky či sušeným ovocem, aniž by museli kupovat velká balení.
Nabízíme různé druhy suchých plodů a balení, takže máte možnost dát si  každý den jinou příchuť, čímž  obohatíte Vaše chuťové pohárky a uděláte radost sobě i svému tělu.
Porce jsou navrženy tak, aby splnily očekávání přijatelného, avšak ne přehršlého množství pro jednu porci, balenou speciální metodou do pyramidkových sáčků, kde v tomto segmentu je naše firma jediným výrobcem těchto typů balení v České republice.
Smícháním plodů či ovoce např. s jogurtem á 125g, získáte plnohodnotnou svačinu, která Vás jistě zasytí a dodá potřebné množství požadovaných, plnohodnotných doplňků stravy, samozřejmě zcela na přírodní bázi.

Více o balení se dovíte na webu ipack.cz, kde si můžete vybrat více a konkrétně si nechat Vámi vybrané výrobky zkalkulovat a zabalit. Nebo si prohlédnout spoustu obrázků, výrobků z portfolia balení na instagramu: ipackservices, a také na facebook: facebook.com/IPack.cz/
Vybere si u nás každý s rozličnými chutěmi a hlavně za přijatelné ceny. Navíc při objednávce nad 1000 Kč je doprava zdarma. Už nemusíte chodit do přeplněných obchodů, nakupujte v klidu z pohodlí Vašeho domova.
Nakupovat u nás je zábava! V případě, že máte nějaké otázky nebo potřebujete poradit, obraťte se na nás prostřednictvím on-line chatu, který naleznete v dolním pravém rohu našich stránek.

Jsme na Insta!

Sledujte nás také na našem instagramu a neunikne Vám žádná novinka